TEKSTESHQIP

Keli
O Bir, Mbyti Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Bir, Mbyti Malli" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.