Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - I Surrender Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


There's so much life, I've left to live
And this fire's burning still
What would happen if they ever knew
I'm in love with you?

Cause I'd surrender everything
To feel the chance to live again
I reach to you
I know you can feel it too
I surrender

Every night's, getting longer
And this fire's getting stronger, baby
I'll swallow all my pride
And I'll be alive
Did you hear my call?
I surrender all
(I surrender everything, to feel the chance to live again)
I reach to you
I know you can feel it too
I surrenderNuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - I Surrender
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Surrender".
3. Video është e këngës "I Surrender", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0