Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - One Day Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You don't know how you shine
I guess no one told you
So let me be the first to show
How I love your eyes when you smile
Can't resist you even when I try

One day you'll see
One day you'll believe me

I don't know why they left
I will never understand foolish hearts and careless hands
I'm not like the rest of them
I'll be here forever till our lives end

One day you'll see
One day you'll believe me
One day you'll know
One day I won't have to show you

All I know is that I've found I've been looking for
Help you once so now took a chance and ask for a little more
You don't know how you light up
Every room or how you shine
I guess no one ever told you
So if you don't mind

One day you'll see
One day you'll believe me
One day you'll know
One day I won't have to show youNuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - One Day
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Day".
3. Video është e këngës "One Day", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0