Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - Underneath The Tree Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You’re here where you should be
Snow is falling as the caroles sing
It just wasn’t the same
Alone on Christmas day
Presents, what a beautiful sight
Don’t mean a thing if you ain’t holding me tight

You’re all that I need
Underneath the tree
Tonight I’m gonna hold you close
Make sure that you know
I was lost before you
Christmas was cold and grey
Another holiday alone to celebrate
But then one day everything changed
You’re all I need
Underneath the tree

I found what I was looking for
A love that’s meant for me
A heart that’s mine completely
Knocked me right off my feet
And this year I will fall
With no worries at all
‘Cause you are near and everything’s clear
You’re all I need
Underneath the tree

And then one day everything changed
You’re all I need
Underneath the tree


Kelly Clarkson - Underneath The Tree
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Underneath The Tree".
3. Video është e këngës "Underneath The Tree", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0