TEKSTESHQIP

Kentina Shehaj
Te Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua" kënduar nga Kentina Shehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, projekti muzikor u përcoll para një audience më të gjerë i ilustruar artistikisht me klip muzikor, i cili u publikua me datë 26 Korrik 2020.