Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keysi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Keysi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Korrik 2021, Keysi publikon videoklipin "Tradhtare". Orkestrimi i këngës u punua nga Dalku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Keysi

Komente 0