Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Khuba - Ne Ajer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

2 🔥

14/03/2020

2020-03-14T17:00:01+00:00

Buze me Buze ne.
Mbylli Syt ti.
Me afer te du.

Oret fshihen.
Sa ore kan kalu.

Sa t'du-uh-uh-uh-uh
T'du-uh-uh-uh-uh

A sa shume m'ke dhane.
A sa shume kujtime m'ke fal.
A sa jena dasht.
Me miliona ngjyra, drite, dhe fjale.

Se jena - nalt, sa nalt, sa nalt, sa nalt,
Sa hupem krahet, rrame ne zjarr.

Prush dhe vetem plag.
Mbylli syte me pa, sa jena vrra.
Se jane flak ne ajer.
Ne ajer.
Ne ajer.
Ne ajer.

mh-mhmhmh

Shtrije koken, mbi gjoksin tim.
Zemren a ma nin?
Sakrifikova.
Sakrifikove ti.

Sa t'du-uh-uh-uh-uh
T'du-uh-uh-uh-uh

A sa shume m'ke dhane.
Ey a sa shume kujtime m'ke fal.
A sa jena dasht.
Me miliona ngjyra, drite, dhe fjale.

Se jena - nalt, sa nalt, sa nalt, sa nalt,
Sa hupem krahet, rrame ne zjarr.

Prush dhe vetem plag.
Mbylli syte me pa, sa jena vrra.
Se jane flak ne ajer.
Ne ajer.
Ne ajer.
Ne ajer.

Sjena mo, se jena flak - ne ajer, ajer, ajer, ajer, ajer.
Sjena mo, se sjena nalt.
Sjena mo, se sjena nalt.

A sa shume m'ke dhane.
A sa shume kujtime m'ke fal.
A sa jena dasht.
Me miliona ngjyra, drite, dhe fjale.

Se jena - nalt, sa nalt, sa nalt, sa nalt,
Sa hupem krahet, rrame ne zjarr.

Prush dhe vetem plag.
Mbylli syte me pa, sa jena vrra.
Se jane flak ne ajer.
Ne ajer.
Ne ajer.
Ne ajer.

mh-mhmhmh

22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet