A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida Feat. Mc Kresha

Rikthejm Na ➡ Bring Them Back

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Nrmca93


Rikthejm Na

Kida:
Shpraz e i mrapsht secili qast
Prej momentit qe nuk jena mo, bashk yeah
Prap, pe du prap se di tash a munet mu bo a smunet mu bo
Nese ndodh qe na kthehem prap ku kem,
Fjalt po mesin fjal, po du me nal po vet jan tu m`ndal

REF:
Ec pi rikthejm na, kujtimet qe i lam mrapa
Pe rikthejm na, ni t`ardhme ton,
A pi kthejm na prap krejt tmirat tjera
Nese nuk i kthejm na, ato nuk kthehen mo

Mc Kresha:
Hey boo, how u doing, fshi lot ska me vujt
Vi te ti nfund tmujt yeah si faktura e ujit
Isha ardh ma heret me mujt
Ksaj here ska me lujt
Zemra mu ka zbut
You play for keeps my boot, yeah
Sdu mu shty, du met pas per veti jo mu fry na
Per hater t`njani-tjetrit mu ritkthy, ah
Sdu met thy, veq me dashni met ushqy, ah
Fjalt qe sti kom thon, me ti rrefy
Rikthimi na te dy me ja nis prei fillimit
Kombinimi ma i miri une gjys ti gjini
Mos u bo kishe spo njihmi, rruges kur po shihmi
Ai shikimi n`syt e tu pe arsyeton qellimin
Fly si me shkel qilimin, ah what a feelin'
n`ajr po ta vrej gzimin, kur je me ma t'mirin
No more drama in my panorama
Ti ma ndreq filmin, po du maniana me ty n`pyjama me pa dillin

REF:
Ec pi rikthejm na, kujtimet qe i lam mrapa
Pe ritkthejm na, ni t`ardhme ton,
A pi kthejm na prap krejt tmirat tjera
Nese nuk i kthejm na ato nuk kthehen mo

Kida:
Ton jeten tem kom lyp diqka sikur ti
Thjesht tu menu qe nuk ka me gjet
Tash masi qe e pash qe mka dal perpara
Se di pse mdoket qe don me mu hek
Fjalt po mesin fjal, une i majta reni o tuat mi majt

Ec pi rikthejm na, kujtimet qe i lam mrapa
Pe rikthejm na, ni t`ardhme ton,
A pi kthejm na prap krejt tmirat tjera
Nese nuk i kthejm na ato nuk kthehen mo... no no no

Ec pi rikthejm na, kujtimet qe i lam mrapa
Pe ritkthejm na, ni t`ardhme ton,
A pi kthejm na prap krejt tmirat tjera
Nese nuk i kthejm na ato nuk kthehen mo...


Bring Them Back

http://lyricstranslate.com/en/rikthejm-na-we-get-back.html#ixzz43kacLKnx

We get back

Kida:
Every moment is empty and goes wrong
Since that moment we separated, yeah
Again, I want it, again I don't know now if it's possible or not
If it happens that we get back together to where we were
Words remain words, I wanna stop but
Ref:
Let's bring them back, the memories we left behind
We're bringing back, a future of us
Do we bring back again all the other good things
If we don't bring them back, they won't return anymore
Mc Kresha:
Hey boo, how u doin', wipe your tears away, there's no suffering
I come to you at the end of the month, yeah, like the water bill
I would have come earlier if I could
This time I'm serious
My heart got softer
You play for keeps my boot, yeah
I don't wanna thrust, I want you for myself without that we boast
Getting back together on the behalf of each of us, ah
I don't wanna humiliate you, just feed you with love, ah,
Confess you the words that I haven't told you,
The comeback, we both start from the beginning
The best combination, I am the juice and you're the Gin
Don't act like we don't know when we see each other on the street
That look in your eyes confirms the aim
(Fly) as if you reached the aim (ah what a feelin')
I notice your joy in the air, when you're with the best
No more drama in my panorama
You make my film better, tomorrow I wanna see the sun with you in pyjamas
Ref:
Let's bring them back, the memories we left behind
We're bringing back, a future of us
Do we bring back again all the other good things
If we don't bring them back, they won't return anymore
Kida:
All my life I asked for something like you
Simply thinking that I couldn't find someone better
Now that I saw that he approached me
I don't know why I think that he wants to get away from me
Words remain words, I held them (...?)
Let's bring them back, the memories we left behind
We're bringing back, a future of us
Do we bring back again all the other good things
If we don't bring them back, they won't return anymore, no no no
Let's bring them back, the memories we left behind
We're bringing back, a future of us
Do we bring back again all the other good things
If we don't bring them back, they won't return anymore

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019