A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

O'najr ➡ On-Air

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Nrmca93


O'najr

Kom ni që ke vnu alarm
Se di kush nuk o normal,
tu dasht mem majt lidh un ndal
zemrën nuk ja dho kërkujt, mfal

U bonëm cop cop cop
për qato nuk jom me ty mo sot,
ki pas mem mthon mfal
tash veq ka met me mlyp neper ajr ooo

Shum mir e din se si une se ki asnjo
me mzavensu nuk munësh me kurgjo
ka me tmar malli malli malli malli malli maaan.

Se di pse lodhësh me gjet tjera
ma tmir se un ski me pas, ski me pas,
jo nuk ki me pas,
po priti ti priti po ski me pas ooo.

Shihëm edhe herën tjetër
ki me mtaku sa her del nshehër,
prap ngat kur mkalon
mos u bo kishe une spo sho.
Ski pse ik ti mo se nuk tlypi joo
Iki po veq tkom ik ty slow
M'dhimësh ki me mlyp ton jetën, jetën ooo.

O'najr o'najr lype lype O'najr o'najr
se ti ndjenjën që pe don nuk din me lyp
se e ki para ftyrës.

Skom faj skom faj
baby baby skom faj skom faj
Se qat ndjenjën që pe don
e ki te un po nuk don me pranu ti.

Nuk m'intereson mo jo qa bon ti
ku del, me kon sillësh a ku shkon ti
asnjiher si un nuk ki me pas ti
ma ka ni për ty po dikur moti

E kom shkrujt najr, e kom gjujt najr, jom tu e feel najr ... Ooo
Tash duhesh me lyp najr.

Shum mir e din si une se ki asnjo
me mza vensu nuk munësh me kurgjo
ka me tmar malli malli malli malli malli maaan.

Se di pse lodhësh me gjith tjera
ma tmir se un ski me pas,
ski me pas,
jo nuk ki me pas,
po priti, ti priti, po ski me pas ooo.

Shihem edhe herën tjetër
ki mem taku sa her del nshehër,
prap ngat kur mkalon
mos u bo kishe une smun sho.
Ski pse ik ti mo se nuk tlypi jo
Iki po veq tkom ik ty slow
M'dhimësh ki me mlyp ton jetën, jetën ooo.

2X
O'najr o'najr lype lype O'najr o'najr
se ti ndjenjën që pe don nuk din me lyp se e ki para ftyrës.
Skom faj skom faj baby baby skom faj skom faj
Se qat ndjenjën që pe don e ki ti un po nuk don me pranu ti.

O'najr O'najr
O'najr O'najr


On-Air

I heard that you installed an alarm,
because someone is not normal,
wanting to hold me captivate, I break out
I don't give my heart to anyone, I'm sorry

We argued us to death, death, death
that's why today I'm not with you anymore
You only had to tell me you're sorry*,
but now the only thing you can do is ask me for air, ooh

You know well that there's no other like me
You can't replace me with anything
You will miss me, miss me, miss me, miss me, miss me, maaan.

I don't know why you stress yourself trying to find others,
there won't be, there won't be any better than me,
no, there won't be any,
yeah, wait for them, wait, but there won't be any ooo.

We'll see next time, too
you'll meet me every time you go to the city,
again near me when you go past me,
don't act like you don't see me.
You don't have do go away anymore, because I won't ask for you, noo
I go away, but I went away from you slowly.
I feel sorry for you, you will ask for me your whole life, life oooh

On-air, on-air, ask for it, ask for it
On-air, on-air 'cause you don't know how to ask for the feeling you want 'cause you got it right in front of your face**
It's not my fault, it's not my fault baby, baby, it's not my fault, it's not my fault
Because that feeling you want is with me, but you don't wanna admit it.

I don't care what you do anymore
Where you go out, where you hang around or where you go to
You will never have anyone like me
I cared for you, but that's long ago

I wrote it in the air, I threw it in the air, I am feeling it in the air, ooh
Now you gotta ask for it in the air.

You know well that there's no other like me
You can't replace me with anything
You will miss me, miss me, miss me, miss me, miss me, maaan.

I don't know why you stress yourself trying to find others,
there won't be, there won't be any better than me,
no, there won't be any,
yeah, wait for them, wait, but there won't be any ooo.

On-air, on-air, ask for it, ask for it
On-air, on-air 'cause you don't know how to ask for the feeling you want 'cause you got it right in front of your face**
It's not my fault, it's not my fault baby, baby, it's not my fault, it's not my fault
Because that feeling you want is with me, but you don't wanna admit it.

On-air, on-air,
on-air, on-air

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019