A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

Pe Du ➡ Lo Quiero

 Shqip ➡  Spanjisht
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  7

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Dikushi


Pe Du

Un ata pe du (4x)

REF.:
Un ata pe du, un ata pe du
thuma qata qe me ni po du
po du mu afru, ti mem prek po du
me pa qa ki ti me m'kallzu

Te un je i pari, pari, pari
Te un je i pari, pari, pari
Un ata pe du, un ata pe du
Un ata pe du, un ata pe du

Du me dit qa fol ti n'vete
a menon per mu para tjerve
fol, para meje mos rri n'heshtje
n'heshtje n'heshtje
se... munesh mi marr
krejt qa ti i deshte
se din se din
qe mke bo per vete
gjith per ty kom pas etje
etje etjee

2x
Ej une po du veq edhe 1 her yeah
me ndje qa kom ndje edhe ather
Ti... m'ke shti me ty mu kallxu fer
prej dites t'par hala tkom n'men

REF.:
Un ata pe du, un ata pe du
thuma qata qe me ni po du
po du mu afru, ti mem prek po du
me pa qa ki ti me m'kallzu

Te un je i pari, pari, pari
Te un je i pari, pari, pari
Un ata pe du, un ata pe du
Un ata pe du, un ata pe du

Un e di qe ti din
mem fol shum mir
ski nevoj me hesht
kur un me ty po rri
goten e kom mush me ven
un per ty po pi
deri sa me ty po rri po pi
ateher jena kon t'lidht na si zinxhir
pse mos mu kon tash
une nuk e di
numrin ti ma din
un tkom prit mem thirr
ti ke mujt mem thirr
mu ni mem thirr mu nii

2x
Ej une po du veq edhe 1 her yeah
me ndje qa kom ndje edhe ather
Ti... m'ke shti me ty mu kallxu fer
prej dites t'par hala tkom n'menje

REF.:
Un ata pe du, un ata pe du
thuma qata qe me ni po du
po du mu afru, ti mem prek po du
me pa qa ki ti me m'kallzu

Te un je i pari, pari, pari
Te un je i pari, pari, pari
Un ata pe du, un ata pe du
Un ata pe du, un ata pe du


Lo Quiero

Yo quiero a el x4

Ref.
Yo a él quiero, yo a él quiero
Dime lo q quiero q digas
Quiero acercarme, quiero q me tocas
Ver lo q tu vas a decirme

Conmigo eres el primero,primero,primero
Conmigo tu eres el primero,primero,primero
Yo a él quiero,yo a él quiero
Yo a él quiero, yo a él quiero

Quiero saber lo q hablas contigo mismo
Si piensas de mí delante de otra gente
Habla, delante de mi no te quedas callado
Callado callado
Por...puedes tomar
Todo lo q tu quisiste
No sabes no sabes
Q me has hecho por ti
Siempre he tenido sed por ti
Sed sed

2x
Hey yo quiero una vez más yeah
Sentir lo q he sentido aquel momento
Tú...me has hecho contarte
Desde el primer día en q Te vi en la mente te he tenido

Ref.
Yo a él quiero, yo a él quiero
Dime lo q quiero q digas
Quiero acercarme, quiero q me tocas
Ver lo q tu vas a decirme

Conmigo eres el primero,primero,primero
Conmigo tu eres el primero,primero,primero
Yo a él quiero,yo a él quiero
Yo a él quiero, yo a él quiero

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019