A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Kida - Uh Baby  (Feat. Xhensila)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  2302

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

09/11/2016

2016-11-09T17:00:41

Featuring

Xhensila Myrtezaj
[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj

[KIDA:]
S'ki arsye
Per mu nxi me fol
Krejt senet
Qe mes neve kane ndodh
U kon faji jot
Po faji jot u kon
Un t'kam thon jemi, jemi
Ma t'mire se tjert
Babe na jemi
It was your fault qe na s'jemi
Hala bashk
So don't forget it
Shume mire e di ti, une cfare jam
S'kam ca boj nese ti s'kupton
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
Qysh ti, qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj

[XHENSILA:]
U dasht me kon bashk
Se na duhemi
E ca ka ndodh me heret
Un s'du me dit
Edhe pse tash von
Une jam tu prit
Sikur ne
Nuk ka, nuk ka
Te mungoj, e di se sa
S'ka kuptim naj sen me u bo
Ka me u vra se kan me na nda
Po du ty me t'pas
E me ty me u deh
Po du me t'lon
Me ardh me m'ndje
Krejt ca du me pas
Me m'prek babe, ti je
Qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj


Ky tekst u dërgua nga  fb31831   imbebe   ola123Kartolina (11)

2018-07-10 09:39:23
Un t'kam thon jemi, jemi
Ma t'mire se tjert
Babe na jemi
2018-06-02 20:38:09
U dasht me kon bashk
Se na duhemi
E ca ka ndodh me heret
Un s'du me dit
Edhe pse tash von
Une jam tu prit
U krijua nga Arfila Dosku 2018-05-25 08:21:41
Uh baby I
Jo une s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj,mos me mbaj
Uh baby I,oh baby I
Mos me mbaj,mos me mbaj
2018-05-07 17:23:17
S'ki arsye
Per mu nxi me fol
Krejt senet
Qe mes neve kane ndodh
U kon faji jot
Po faji jot u kon
U krijua nga Sabina Prelezi 2018-03-31 12:26:35
Dont say mo more
Dont say no more
Uh baby I know
U krijua nga Filloreta 2018-02-22 18:43:23
Qe mes neve Kane ndodh
U krijua nga Edona 2018-02-16 15:04:20
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
U krijua nga xhensila myrezaj 2018-01-25 16:35:00
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
2017-12-10 00:17:56
It was your fault qe na s'jemi
Hala bashk sot
So don't forget it
2017-10-18 18:00:54
Shume mire e di ti, une cfare jam
S'kam ca boj nese ti s'kupton
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
Qysh ti, qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on
U krijua nga Imkidatorforever 2017-10-17 17:51:46
Ma r'mire se tjert babe na jemi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019