A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • K
  • Kida
  • Don't Say No More

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Don't Say No More  (Feat. Hcue)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  771

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2017

2017-06-16T16:00:27

Uhh ejj, yeey 2x

How you gonna play me, when I wanna see you. 2x

Uh baby

I know... 3x

I should let you go
Oh baby

You know... 3x

I can't let this go.
Ohh.

You know I never asked you for much ,
you know I'd never let someone love you.

You know that my love is a must,
you can do it what you want you can take it wherever you go.

Baby don't think me dumb,
feel me so drunk in love
like Beyoncé cuz I let you go.

Baby don't play yourself
you don't know what you lose and It's true.

Ouh yeah...

I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better... 2x

Ohh.. 3x

Don't say no more. 2x
Ohh Ohh Ohh.

Ohh baby I know

Ohh 3x

Oh baby I'm better

You played with my body so much,
you know I'd never put no one above you,
You know my heart was really touched.
You can do what u want you can take it wherever you go.

Baby please don't insist
you're no longer exist.
No need to persist,I let you go.
Baby like all the guys,
you don't know what you lose and It's true.

Ouh yeah.

I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better... 2x

Ohh, Don't say no more. 2x

Ohh baby I know 2x

Say it,say it Ohhh.

Llafe ti llafe ke pas,
ske dit mem majt arsyja pse tkom lon,
spo du kurgjo mo me pas
mes neve as spo du me dit kush je kon.

Ti qa dush meno amo n'menime t'mija s'eksiston..

Ohh... 3x

Don't say no more. 2x

Ohh baby I know. 2x

Ohh baby I'm better

Ohh, Don't say no more... 2x

Ohh baby I know.. 2x

Ouh yeah...
I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better... 2x


Lyrics submited by Renatae-Cards (12)

2019-06-06 09:34:41
I should let you go
Oh baby, you know...
2018-10-18 19:25:05
Ouh yeah...
I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better...
2018-08-13 15:22:45
Baby, please don't insist
You no longer exist
No need to persist
I let you go
2018-06-15 12:30:25
Baby don't think me dumb,
feel me so drunk in love
like Beyoncé cuz I let you go.
2018-06-05 18:39:10
You know that my love is a must
2018-06-02 23:20:16
Llafe ti llafe ke pas
2018-06-02 23:17:41
You played with my body so much
2018-06-02 19:34:00
I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better...
U krijua nga Arfila Dosku 2018-05-25 08:14:41
I can't let this go
Ohh
2018-05-16 17:26:43
How you gonna play me
when i wanna see you
2018-01-08 22:36:38
spo du kurgjo me pas
mes neve as po du me dit kush je kon.
Ti qa dush meno amo n'menime t'mija
s'eksiston
2018-01-08 22:37:04
Llafe ti llafe ke pas,
ske dit mem majt arsyja pse tkom lon,
spo du kurgjo mo me pas
mes neve as spo du me dit kush je kon.

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019