A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Pe Du


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1211

Fans' Comments

2 🔥🔥

10/07/2017

2017-07-10T12:59:58

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss

Participating in

Zhurma Show 2017
Un ata pe du (4x)

REF.:
Un ata pe du, un ata pe du
thuma qata qe me ni po du
po du mu afru, ti mem prek po du
me pa qa ki ti me m'kallzu

Te un je i pari, pari, pari
Te un je i pari, pari, pari
Un ata pe du, un ata pe du
Un ata pe du, un ata pe du

Du me dit qa fol ti n'vete
a menon per mu para tjerve
fol, para meje mos rri n'heshtje
n'heshtje n'heshtje
se... munesh mi marr
krejt qa ti i deshte
se din se din
qe mke bo per vete
gjith per ty kom pas etje
etje etjee

2x
Ej une po du veq edhe 1 her yeah
me ndje qa kom ndje edhe ather
Ti... m'ke shti me ty mu kallxu fer
prej dites t'par hala tkom n'men

REF.:
Un ata pe du, un ata pe du
thuma qata qe me ni po du
po du mu afru, ti mem prek po du
me pa qa ki ti me m'kallzu

Te un je i pari, pari, pari
Te un je i pari, pari, pari
Un ata pe du, un ata pe du
Un ata pe du, un ata pe du

Un e di qe ti din
mem fol shum mir
ski nevoj me hesht
kur un me ty po rri
goten e kom mush me ven
un per ty po pi
deri sa me ty po rri po pi
ateher jena kon t'lidht na si zinxhir
pse mos mu kon tash
une nuk e di
numrin ti ma din
un tkom prit mem thirr
ti ke mujt mem thirr
mu ni mem thirr mu nii

2x
Ej une po du veq edhe 1 her yeah
me ndje qa kom ndje edhe ather
Ti... m'ke shti me ty mu kallxu fer
prej dites t'par hala tkom n'menje

REF.:
Un ata pe du, un ata pe du
thuma qata qe me ni po du
po du mu afru, ti mem prek po du
me pa qa ki ti me m'kallzu

Te un je i pari, pari, pari
Te un je i pari, pari, pari
Un ata pe du, un ata pe du
Un ata pe du, un ata pe du


Lyrics submited by Kiddae-Cards (6)

2018-06-05 23:47:11
Du me dit qa fol ti n'vete
a menon per mu para tjerve
fol, para meje mos rri n'heshtje
n'heshtje n'heshtje
2018-06-02 23:22:45
Un e di qe ti din
mem fol shum mir
ski nevoj me hesht
kur un me ty po rri
goten e kom mush me ven
un per ty po pi
2018-06-02 19:32:59
Ej une po du veq edhe 1 her yeah
me ndje qa kom ndje edhe ather
Ti... m'ke shti me ty mu kallxu fer
prej dites t'par hala tkom n'men
2017-12-18 22:40:17
ateher jena kon t'lidht na si zinxhir
pse mos mu kon tash
une nuk e di
numrin ti ma din
un tkom prit mem thirr
ti ke mujt mem thirr
U krijua nga Lorika 2017-11-01 09:28:17
Une ata pe du,une ata pe du
Une ata pe du,une ata pe du
Une ata pe du , une ata pe du
Thuma qata qe me ni po du
Po du mu afru ti mem prek po du
Me pa qa ki ti m'kallzu
2017-10-16 13:16:53
Te une je i pari pari pari
Te une je i pari pari pari
une ata pe du une ata pe du
un ata pe du une ata per du

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019