A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Kce


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  395

Fans' Comments

1 🔥🔥

23/12/2017

2017-12-23T18:59:59

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss

Video Production:

Filmnation


Edhe nese nuk don ti veç bone
qata qe ki qef ti me bo
sonte kem dal me thy e me u knaq krejt
e shum sene tjera mi bo

2x
Mu s'ma nin qa po thojn
mu s'ma nin qa po bojn
I don't really care about you

I don't really care about you

I don't really care about you

Thirri krejt sot se kena nej
veq per qef tem gotat i thej
cili po m'sheh mu,
pi jep shum high
po s'mun me m'pas mu
Unless you are my type

[REF. 2x:]
Kce ti kce mos të han
kce ti kcen mos të han
The ti the cdo nat
The ti the cdo nat

Mu s'ma nin qa po thojn
mu s'ma nin qa po bojn
I don't really care about you

I don't really care about you

Po m'shtin me fol
kjo pija qe kom n'dor,
n'dor, n'dor, n'dor
Per mu s'ka orë
dal heret e vi von
shum von, shum von, shum von

[REF. 2x:]
Kce ti kce mos të han
kce ti kcen mos të han
The ti the cdo nat
The ti the cdo nat

Edhe nese nuk don ti veç bone
qata qe ki qef ti me bo
sonte kem dal me thy e me u knaq krejt
e shum sene tjera mi bo

2x
Mu s'ma nin qa po thojn
mu s'ma nin qa po bojn
I don't really care about you

I don't really care about you!

e-Cards (9)

2018-06-05 18:46:09
veq per qef tem gotat i thej
2018-06-04 12:35:12
Thirri krejt sot se kena nej
veq per qef tem gotat i thej
cili po m'sheh mu,
pi jep shum high
po s'mun me m'pas mu
Unless you are my type
2018-06-02 20:36:30
Mu s'ma nin qa po thojn
mu s'ma nin qa po bojn
I don't really care about you
2018-06-02 19:39:04
Kce ti kce mos të han
kce ti kcen mos të han
The ti the cdo nat
The ti the cdo nat
U krijua nga Arfila Dosku 2018-05-24 21:03:57
I dont really care about you
U krijua nga ELA 2018-02-13 19:48:44
cili po m'sheh mu,
pi jep shum high
po s'mun me m'pas mu
Unless you are my type
2017-12-25 17:24:48
Mu s'ma nin qa po thojn
mu s'ma nin qa po bojn
2017-12-25 09:54:36
Po m'shtin me fol
kjo pija qe kom n'dor,
n'dor, n'dor, n'dor
Per mu s'ka orë
dal heret e vi von
shum von, shum von, shum von
U krijua nga Genta Tahiri 2017-12-24 22:15:26
Edhe nese nuk don ti veç bone
qata qe ki qef ti me bo
sonte kem dal me thy e me u knaq krejt
e shum sene tjera mi bo

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019