A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Kida - Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  967

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

21/02/2018

2018-02-21T17:03:43U bo ni kohë që mo s'jem ka folim
Jena kon film po u ndrru roli
Kom ni që me tjetrën je tu i bo ti
Sene t'njejta që mu mi ke fol ti
S'di pse fjalve tua ju besova
Ke bo shum gabime u dëshprova
Shumë e ranë për mu çka kalova
Masi që ti ike ndryshoj bota

Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë

Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë

[Refreni x4]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

Fati s'ke n'dur tona
Ça ke dashtë me bo me mu
Forën tone oops e kuptova
E un që t'besova
Si shpërblim që t'dashta
Prej teje, unë se kom prit, u lëndova
Ti ke tradhtu, me tjetrën ke shku
Po e di që ty s'ta bon zemra
Ki me kujtu, ki me kujtu
Diçka qe u zhduk so mo mrena

Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë

Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë

[Refreni x2]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

[Bridge x2]
Nuk ki me m'harru
Nuk ki me m'harru
E sheh me kohën
Besoj e ke kuptu
Besoj e ke kuptu
Kush e ndrron lojën

[Refreni x2]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena


Ky tekst u dërgua nga Diana Ahmeti   TonnidasKartolina (13)

2018-07-06 11:18:41
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
U krijua nga gresi 2018-07-03 21:37:35
ati s'ke n'dur tona
Ça ke dashtë me bo me mu
Forën tone oops e kuptova
U krijua nga gresi 2018-07-03 21:27:05
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
2018-06-21 23:19:53
Ke ardh pa prit 
Pa prit ke ikë 
Senet që vijnë shpejt 
Shpejt kanë me ikë 
2018-06-15 12:28:40
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
2018-06-07 13:37:38
S'di pse fjalëve tua ju besova
Ke bo shumë gabime, u dëshprova
Shumë e ranë për mu çka kalova
Masi që ti ike, ndryshoi bota
2018-06-05 18:44:55
Nuk ki me m'harru
Nuk ki me m'harru
E sheh me kohën
Besoj e ke kuptu
Besoj e ke kuptu
Kush e ndrron lojën
2018-03-12 21:39:55
Kom ni që me tjetrën je tu i bo ti
Sene t'njejta që mu mi ke fol ti
S'di pse fjalve tua ju besova
2018-03-11 00:47:10
E un që t'besova
Si shpërblim që t'dashta
Prej teje, unë se kom prit, u lëndova
Ti ke tradhtu, me tjetrën ke shku
U krijua nga Alberita 2018-03-09 16:51:43
Ti ke tradhtu, me tjetrën ke shku
Po e di që ty s'ta bon zemra
Ki me kujtu, ki me kujtu
Diçka qe u zhduk so mo mrena
2018-02-22 16:46:42
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
2018-02-22 18:06:56
Diqka qe u zhduk so mo mrena
2018-02-21 19:23:47
U bo nje kohe
qe mo s'jem ka folim
Jena kon film
Po u ndrru roli
For my ex crush-K

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019