Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

E prune punen me t'lon
E pune punen me t'lon
S'ki guxu me ma thon

A e mban men kur ike
Lot e asaj dite
Me ty i kom fshi
Me ty i kom fshi

O baby pse m'ke bo me dasht
T’kishe lyp fun
Ish bo dhe qaq
Ish bo edhe qaq
O baby me m'lendu su dasht
Me tjeter jom veç per inat
Veç per inat
Veç per inat

Te hymja e club-it t'kom pa me to
Sikur ti s'ke dasht asnjo ti
Mos ja hek doren ani maja
Mos ja hek doren ani maja aty

Ç'ka ndej un nuk ka rendesi
Mos e m'pyt qysh je e din
Se un kom pshtu nga ti

A e mban mend kur ike
Lot e asaj dite
Me ty i kom fshi
Me ty i kom fshi

O baby pse m'ke bo me dasht
T’kishe lyp fun
Ish bo dhe qaq
Ish bo edhe qaq
U baby me m'lendu su dasht
Me tjeter jom veç per inat
Veç per inat
Veç per inat


Ky tekst u dërgua nga ❤️QIKA E BUTRINTIT ❤️Kida
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2021


Kida - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kida:


Komente 0