Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Qao Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

O me o me o my
Kena mrri shum nalt
Spo ngihem ajr
E, o me o my
Kena mrri shum nalt
Pom mirren ment

Ay baby go crazy (4x)

Kur vina na
Boom, boom, boom
Kur vina na
Kce, kce, kce (4x)

Bukuroshi qan
Une i thom qao
Jena kon po sjena mo (2x)

Suksesin s’ma kan fal
Po e kom mrri!
Tu hyp shkall permi shkall
Piramid
E kom bo
E kom pa
E kom mrri
Tash boj pare si zall
n’Arabi
Loja cold
Hirë, akull
Tu e kall sikur
Piromaj

Ay baby go crazy (4x)

Kur vina na
Boom, boom, boom
Kur vina na
Kce, kce, kce (4x)

Bukuroshi qan
Une i thom qao (2x)
Kida
Publikimi: 13/12/2021


Kida - Qao
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qao".
3. Video është e këngës "Qao", por nuk këndohet nga Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kida:


Komente 0