Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Shum nice ti mu afrove
E per me m'pas ti qa nuk bone
Ti mu lutshe kur e harrove
Kur m'zune ti u lazdrove

Di me ta kthy njejt po s'du
E meriton me t'lendu
Po nivel tan me ra s'muj
Ma mir iki krejt

Ma mir ma mir
Ma mir tash se ma von
Ma mir ma mir
Ti sem meriton

Mia, mia
Ti nuk je n'planet e mia jo
Mia, mia
Neve nuk na lidh dashnia mo
Zia, zia
Ty zia zia t'ka nxon
Mia, mia
Ti nuk je n'planet e mia jo

Nuk ja bon
T'kom duru, t'kom feel-it si person
E s'kalon
Po beson se ksaj here It’s done!

S'du m'fal se ego, ego
Edhe un kom ego, ego
Ndahem per ego, ego
Qe s'ki mo fuego fuego

Ma mir, ma mir
Ma mir tash se ma von
Ma mir, ma mir
Ti se meriton

Mia, mia
Ti nuk je n'planet e mia jo
Mia, mia
Neve nuk na lidh dashnia mo
Zia, zia
Ty zia zia t'ka nxon
Mia, mia
Ti nuk je n'planet e mia jo


Ky tekst u dërgua nga ❤️ QIKA E BUTRINTIT ❤️Kida
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2021


Kida - Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mia".
3. Video është e këngës "Mia", por nuk këndohet nga Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kida:


Komente 0