A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
King Gold
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: hip-hop

King Gold është këngëtar. Në Dhjetor 2017, King Gold merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Bitch I Rond", në bashkëpunim me Ard.

Më datë 22 Tetor 2018, King Gold publikon videoklipin "PAPGANG".

Më datë 15 Dhjetor 2018, King Gold & Yona publikojnë videoklipin "Bussiness".

Më datë 14 Gusht 2019, King Gold publikon videoklipin "Tango".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019