Live Video

King Gold - Bitch I Rond  (Feat. Ard)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2017

2017-05-20T09:31:13

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 3Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bitch I Rond" kënduar nga King Gold.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga King Gold i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga King Gold: