TEKSTESHQIP

King Kriss
Ne Ket Nat
Lyrics

E ku ke ngju si ky clap
E ku ke ngju si ky beat
E ku ke ngjuar si ky clap
Edhe beat
Muzika ime hit
Muzika jote shit
Te vij me flow
Thjesht trebohu
Nga inati ose beati
QE degjon
oooouuu
Hajde afrohu
Nese tpelqen
Ti thjesht afrohu
Buzen kafshon
Para meje zemer
Ti provokon
Per mu ska tjter femer
zemer
E di qe naten po enderron
Fillon nga buza
Dhe se di ku perfundon
OKAY
HEY
Dridhe edhe pak
Dridhe edhe pak
OKAY
HEY
Dridhe edhe pak
Afrohu ti ma ngat
Jam ndryshe
Ndryshe un te gjej
Mos shiko lart se ne toke po shkelqej
Jam ndryshe
Vazhdimi si do vej
E di vec un te tjetet po tgenjejn
Hey
zemra ime ne ket nat
Shake that Booty
Booty
Booty
Make it hot
Shake that Booty
Booty
Booty
Make it hot
Dridhe edhe pak
zemer
Dridhe edhe pak
YEAHH

REFF (x2)
Vec ti je
Ne ket nat
zemer dridhe edhe pak
Hajde ma knej je me fat
Je me fat
Qe mke ngat
Ne ket nat nat nat
Ne ket nat nat nat


Je shume e nxeht
I'm feeling high
Po m bon ta shoh Tiranen si Dubai
Je shume e nxeht
You make me fly
Like marijuana
Up in the sky
Up in the sky
Dridhe edhe pak
Up in the sky
haaahaaaaa
Dridhe edhe pak
Afrohu ti ma ngat
Tregome ti honey
Money money
Sa pi don
I kam tgjitha
Vec ti pom mungon
Tregome ti zemer
Ca po kerkon
I gjen te gjitha
Krisi ti ploteson
Ne cdo vend ku t'pelqej
Pushime gjithandej
Si fillim ne Paris
Pastaj direkt per LA

REFF
Vec ti je
Ne ket nat
zemer dridhe edhe pak
Hajde ma knej je me fat
Je me fat
Qe mke ngat
Ne ket nat nat nat
Ne ket nat nat nat

DËRGOI: