A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klani Shqiptar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Klani Shqiptar është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Klani Shqiptar jane Zek Blakaj dhe Albert Zekaj. Grupi nga Peja me dy pjestaret e tij Eki dhe Beti, u themelua ne vitin 2003. Repit ja filluan ne moshen 16 vjeqare dhe ne 2003 e realizuan kengen e par e cila arriti suksese te medha ne estraden shqiptare. Ata themeluan edhe Lejbelin e tyre mjaft te perfolur "KANUNI RECORD", ku perpos Klanit shqiptar ne te benin pjese edhe disa reper te njohur nga qyteti i Pejes si Cod Man, Tmerri, MEga Mc, N-G, A....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Eki

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Tripi Jone
Motrës Tonde
Makalanat
03
Na
Autokton Jom
Hajde Krejt
Besa Bese (Dedikim Kb Besa)
Tona Ligjet
Jem Shqiptar


Artistë Të Ngjashëm:

A.D.X

Kamikaza-T

E'7

Master Bass

Felon Records

Eki-Nox

ETB 57

2 Perqind

Rikthimi

Misterioz


Tags: Klani Shqiptar, Zek Blakaj, Albert Zekaj, Klani Shqiptar Eki, Eki, Beti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019