A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Klani Shqiptar - Tripi Jone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2009

2009-10-18T22:34:29

NJE CIGARE EDHEZA TIM E BONA E TRIBINA
ME SHOKT E MI VESHUN GJON NGA TIRANA E PRISHTINA
SE KUR NA VINA USHTON SE VI KAH RRETHINA
SHUM E NXET SI HIROSHIMA FJALT N’VEN KUR I SHTINA
KA FEMRA E BARI HOB I ÇDO SHQIPTARI
VARET KUSH PO PRIN I PARI PRIN KANUNI E MUSKETARI
SE KUR NA VINA ,BINA USHTON SE VI KAH RRETHINA
SHUM E NXET SI HIROSHIMA FJALT N’VEN KUR I SHTINA

2X:
KLANI SHQIPTAR PREJ TIRANE N’PRISHTIN
KURDO QE NA VIM HIM FLAK E KALLUM AT BIN
KURDO QE JEM NA ,KUDO QE JEM NA
SE KURDO QE BOJM NA HITE BOJM VEQ NA

2X:REFRENI
BASHK ME DOSTA KUR JEM NA E QOJM KREJT PESHEN N’KAM
FAMEN TA FALIM SKENEN TA KALLIM KUSH E DRIDH VENIN
KUR NA HIM E DALIM

TRUPIN E QART E FOTOGJENIKE JE KUKU QFAR FEMNE
E QFAR SYVETIKE E KI SHTATIN E HEDHUR BASH SI BEYONCE
E KOM ANDERR E INDOLLE PASHA ROBT T’BOJ BE

KTO ISHIN FJALT E MIA QE PER VETI E BONA
TASH MBROJTJEN E LASH E KAH SULMI UN LSHONA
POPO BANA HAJGARE POPO UNE BASH
HALA PA E BA PER VETI UNE GATI E LASH

2X:
BASH TASH QE USHTARI QE FITON BETEJEN
TA DRIDHI KREJT PEJEN SE PER TY E KOM LEJEN
N’CLUB HINA MRENA JA NISA ME RRENA
N’PAREN QE U DESHA JA NISA E KESHA

2X:REFRENI
BASHK ME DOSTA KUR JEM NA E QOJM KREJT PESHEN N’KAM
FAMEN TA FALIM SKENEN TA KALLIM KUSH E DRIDH VENIN
KUR NA HIM E DALIM

KTU OSHT MBRETERI E NA JEMI PRINCIPATA
KTU KA FITORE NUK KA DISFATA
IDOLA JEMI PER QIKA E V.I.P TE PUBLIKA
JEMI TIPA ROMANTIKA DHEZIM QIRA RRIM PA DRITA

OJ FEMER SJOM MIR E QIT LODHJE E KOM N’ZEMER
NESE DON ME KAN ME MU TI DUHESH ME PAS EMER
UN TMEN E BOJ GJITHKON E RESPEKTOJ
REPIN TEM KUR E BOJ SHUM HITE UNE RRXOJ

2X:
VARGJET E MIA I SHKRUJ QDO DIT
I DI EDHE ME BeaT E TE TI BOHEN HIT
2 VETA ME 1 QYTET VET MBRET VET SHTET
ATY KU NA SHEH DOKUM SI 200 VET

4X:REFRENI
BASHK ME DOSTA KUR JEM NA E QOJM KREJT PESHEN N’KAM
FAMEN TA FALIM SKENEN TA KALLIM KUSH E DRIDH VENIN
KUR NA HIM E DALIM


Ky tekst u dërgua nga Fitore Sopjani   EnnoRKS   fitore
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019