Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klani Shqiptar - Stili Yt  (Feat. Lindi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lindi (Rilind Mehmetaj)

10/08/2010

2010-08-10T22:52:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stili Yt" kënduar nga Klani Shqiptar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klani Shqiptar i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ready-G - Stili Yt

Ref 2x

nenstop jom ka te kqyri
nonstop pikon syri
pom pelqen stili
qe ti e ki

Readi
Veq ti ti veq ti
um trullon ma shum se
gjon ti je e jemja
e jom i jotii
sje 1 en 1milion
po 1milion nuk jon si ti
krejt boten me shetit
se suj e gjej si ti
let your self go
vazhdo me qit tempo
gangsta low
you show show you show ahaa
per ty gjej koh
qfardo situate nalu veq pak
hej te kqyri qka pate
prit te shkruj se
sun me len un men
qe po ta cingrroj
tani te let numri jem
nashta um ke met pik
pej at ditshi hajde
e bajna ma mir se
seriala te 21'ishit
qu mus prit me te thirr
se ska sen pej ktushi
garant bahet me nxet
se veres en plazh te durrsit
ti pe din kush jom
hajde mos thuj koh nuk kom
pershendetu me shoqe
thuj po dal me at djalin qe knon.

Ref 2x

nenstop jom ka te kqyri
nonstop pikon syri
pom pelqen stili
qe ti e ki

readi
E pe vren ti ma
te mir sun gjen ti
ku shkoj e boj ma mir
se NRG BANDI um ke ba per
veti ngo readii
prej keti momenti
thirrum readiii
kqyri e pom kqyr
sun po rri shlir
sa here po te permeni
ftyra jote po merr tjeter
ngjyr this i slow we do
en zemer per shkak te hip hopit
as pi te fundit
une ti bashk me kan
dej ne momentin e fundit
nashta um shkon per dore
qashtu qysh um shkon hip hopi
po du me hi ne rep all night
me kan i joti hajde tash
lej lej foret ti pe din en
qytet per kon ma se shumti
po folet nuk fantazoj kejt qa jetoj
e qes en leter stilin
se ndryshoj edhe nese bahna
WIP deri nester.

Ref 2x

nenstop jom ka te kqyri
nonstop pikon syri
pom pelqen stili
qe ti e ki

Antrax - Stili Yt

Antrax antrax Koko xhambo

nisja
Me stylin ton dokesh shum mir je ka dokesh t'pash me ni ven me do tipa je ka rrokesh hiqu prej tine se ska sen hajde ma knena ti qenisi krejt te tone babo mos ma kshir tripin tem se qishtuh me ket qiken muje po ma then po ta thom po ma then o sa lezet boll ke prej meje po mu sem kerrset une zuna vendin edhe hina ne ket club tash mere senin edhe ngoje si album per ti po boj lum oj zemer oj llokum sexy femer sikur ti n'ket udh ska kerkun ama jep ti tonin e un pak rrot qishtu po silna me ti un neper Bin nuk dal prej clubit pa e pi nje got raki

reff.2

styli jot zemer shum po me pelqen styli jot zemer shum po ma then ajde dridhe para meje para tina pareli naper bina kallxo apo lepina

Sa her qe ta rre une edhe po ngrej une edhe po di une edhe per qef shkune me ta lyp ama jep kom e gishta neper xhep nuk jom shmek se po du veq per krevet eh osht shum leht une hi ku kompleks spo ma nin qe po du veq per sex ne ket club ne ket nej qitu nej sosht tu feljt zemra jem qitu osht seni shejt ma mir se aj o nga un me at tjetrin se ti vet po me shtin me perdor aletin e jam me dosta une qa po nise thuje se nuk shkon perqefi se nuk ki pervoja e qish e lip ajde knena e bezdise e qish e nise ajde knena e bitise per ni dit e ne ket shit e shoqeve tua e din pare kush ju qon
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet