Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Klani Shqiptar & Kanuni Records - Jem Shqiptar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/08/2015

2015-08-22T16:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jem Shqiptar" kënduar nga Klani Shqiptar & Kanuni Records.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klani Shqiptar & Kanuni Records i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet