Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klani Shqiptar - Tona Ligjet  (Feat. Mc Meti & Mc Lami)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/09/2016

2016-09-23T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tona Ligjet" kënduar nga Klani Shqiptar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klani Shqiptar i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet