Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klarisa Filipi - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

hena nuk ndriqon djelli rrezze nuk leshon gjithqka ka ndryshu prej dites qe ke shku veq lot e mija skan pushu sa dua ta di me cilen jeton tani te kujtohem apo krejt mke fshi jetooj vetem per ni qast jetoj njher te jemi bashk bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir bota le te bej seher le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir ii lumtur je hallet e mija nuk i ke sikur ti ta dish menjeher tek un do vish e gjith jeten me mua do rrish sa dua ta di me cilen jeton tani te kujtohem apo krejt mke fshi jeto vetem per nje qast jetoj njeher te jemi bashk bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir zemra imee..pa ty esht veshtir.....
Klarisa Filipi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/02/2014


Klarisa Filipi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Klarisa Filipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klarisa Filipi:


Komente 3