TEKSTESHQIP

Klea Kasemi
Endacake Zemre
Lyrics

Une dhe ti ne kerkim
Endacake per dashurine
Rruges puqemi cdo mengjes
Syte i ul, te flasesh pres

Te pres,derisa te zgjas
Edhe pse zemra po me plas
Po kerkoja nje si ty
Endacake ne te dy

Une endacakja aaa
Po kerkoj zemren
qe rremben vetem nje shpirt
Jam une buzmjalta aaa
Puthjen e pare e dua
ne kte nate me drite

Ti endesh po kerkon
Fytyren time po e don
Te takohemi keto mengjes
Buzet prek te flasesh pres

Te pres,derisa te zgjas
Edhe pse zemra po me plas
Po kerkoja nje si ty
Endacake ne te dy
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artistja.