TEKSTESHQIP

Klea Kasemi
Vallëzim Lamtumire
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallëzim Lamtumire" kënduar nga Klea Kasemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky materiali muzikor u përcoll në ekranet tona i kompletuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 14 Shkurt 2020.