Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klement Tinaj - Per Shen Valentin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per Shen Valentin
Zemer me mungove
Lulen qe ta solla
Ti nuk e pranove

Ref:
T’kam dasht si kur veten
Si kure veten
Ti me lendove
Tash du tjetren

Vajzat si kur ti
As me i dashte nuk di
Tani jam me tjetren
Pse mban xhelozi

Ref:
T’kam dasht si kur veten
Si kure veten
Ti me lendove
Tash du tjetren


Ky tekst u dërgua nga Ela

Klement Tinaj - Per Shen Valentin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Shen Valentin".
3. Video është e këngës "Per Shen Valentin", por nuk këndohet nga Klement Tinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klement Tinaj:


Komente 0