Young Klik
Young Klik
Young Klik
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Young Klik është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Maj 2014, Klik & Radio marrin pjesë në Top Fest 11 me këngën "Kudo Qe Shkoj".

Më datë 18 Korrik 2018, Aldo Bardhi publikon videoklipin "Tequila", në bashkëpunim me Klik.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0