Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klik - Me Te Miret (Feat. Radio & Pazzoid)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Intro ( KLIK )

ne e kemi ne dor ket shit se ne jemi

Refreni ( KLIK )

me tmiret me tmiret jemi ne
per asnje hater spo ma ndjen se
me tmiret me tmiret jemi ne
qe nga djepi deri ne var jeh
me tmiret me tmiret jemi ne
qe nga djepi deri ne var
ne me te miret jemi
e krejt e dini
me te miret jemi
e krejt e dini ( young and wild )
me te miret jemi
e krejt e dini
me te miret jemi
qe nga djepi ne var yeah

Pjesa 1 ( KLIK )

ugh e di qe eshte remake po dallohet stili im
young and wild nga tirona ne prishtin
young and wild mufucka e kemi ne dor ket shit
young elo aka klik yeah homie im a mufuckin freak
tu e djeg ket shit sikur te ishte orgy
young and wild qe nga djepi deri ne varr yeah homie
klik mufucka un jam trendi
zogut te tunes i iku lezeti
zogut te tunes i iku lezeti
boll me rap vari karin erdhi mbreti yeah
erdhi koha per repin
young and wild jemi stil mveti
young and wild jemi stil mveti
young and wild e ardhjma e ktij repi

Refreni ( KLIK )

Pjesa 2 ( Radio )

yeah ugh no autotune on my mufuckin voice
they ask me why i say bitch thats my choise
stilin si tyga se di apo e ndjen
repin e du repi per mu shum vlen
prita 4 vite per tu futur ne kte bot
nuk ndalem kurre tani se njoh un fjalen stop
best crew in albania kjo gje me merit
jemi maxhoranc dhe nuk ka vend per opozit yeah

Refreni ( KLIK )

Pjesa 3 ( Pazzoid )

yeah, check out this deep shit
se krahasoj veten me suksesin hipokrit
suksesi im bazohet vetem ne fucking merit
asnjeher nuk dorzohem para artit tim
dont say my name bitch you better scream
scream it out loud un kurr sdu te harrohem
para te gjith jush dua te lartsohem
cdo hater qe po has thjesht vetes i friksohet
modern day shakespeare, rap is my poem
(yeah )

Refreni ( KLIK )


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Young Klik
Publikimi: 11/01/2014


Klik - Me Te Miret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Te Miret".
3. Video është e këngës "Me Te Miret", por nuk këndohet nga Klik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Young Klik:


Komente 0