Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klik - Te Mirat Ikin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zemer ty te dua shum
por nuk e di pse spo ta shpreh
mbase ngaqe jam une shume i zen
ose ngaqe jam un shume egoist
doja ti te ma thoje ne fillim
por tash von po e kuptoj qe un e pata gabim
ti sje si te tjerat ti je e vecant
mendja te ty mua me rri dit e nat

Refreni

se Me te Mirat ikin
me te mirat ikin nese ti shum pret
se me te mirat ikin
me te mirat ikin nese ti shum pret
se me te mirat ikin
me te mirat ikin nese ti shum pret
kshuqe ben mire te shkosh
dhe ndjenjat tjua tregosh para se te jet shum vone

Pjesa2

vone une e kuptova
vone qe dhe u harrova
per te un ndjeja por
prej egoizmit te tepruar dhe veten time urreva
dhe kujtova se si ty mund te gjeja
ja qe u gabova
kerkova dit jav muaj dhe si ty nuk gjeta
homie kshu e ka jeta
po pate 1 mundsi mos hezito
se do mbetesh i ve zhigolo

Refreni

se Me te Mirat ikin
me te mirat ikin nese ti shum pret
se me te mirat ikin
me te mirat ikin nese ti shum pret
se me te mirat ikin
me te mirat ikin nese ti shum pret
kshuqe ben mire te shkosh
dhe ndjenjat tjua tregosh para se te jet shum vone


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Young Klik
Publikimi: 11/01/2014


Klik - Te Mirat Ikin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mirat Ikin".
3. Video është e këngës "Te Mirat Ikin", por nuk këndohet nga Klik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Young Klik:


Komente 0