Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klik - Hej Ma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hej ma ty shume te dua
faleminderit qe me ke lindur mua
nente muaj te veshtire prej meje ti ke kaluar
zoti me mu ty te bekoj e me ty mu mka bekuar
uh te dua shume
kur ke qene ti keq naten syri im ska ven gjume
te mira e te keqija bashk i kemi kaluar
qe nga largimi gjyshes te kenga ime par
e mbaj mend si sot kur motres time te vogel i dhe jet
ne memorien time sot e perjet ka per te mbet
me solli ne mendje si me solle mua ne ket bot
yeah plot sakrific dhe lot
yeah i madh jam po i vogel do jem per ty
se sa te dua ty vetem zoti e di
ta dish qe kjo keng te dedikohet ty
se si ty nuk ka qenie humane mami im hej

Refreni x2:
Hej Ma faleminderit qe mke dhen jet
hej ma per mua ti je gjeja me e shtrenjt
hej ma me fal qe jam sjell si budalla
hej Ma para teje cdo femer vlere nuk ka

hej ma para teje asgje vlere nuk ka
skam nevoje per dhurate nga qelli ti je dhurata
ma te premtoj qe sdo te te zhgenjej
te falenderoj qe mdhe mundsite ta jetoj mire ket jet
uh krijuesja ime
e vetmja qe me dhuron dashuri pa kompromise
se je e vetmja qe do tja di per mu
hej ma ty shum te du
hej te premtoj qe sdo kujtohem vec per ditelindjen
cdo dite do te te telefonoj per ty do te kujtohem se
femijet e sotem sduan tja dine ne kane nene
femijve te sotem ambicia i ka shkuar ne hene
por ta dish qe sjam i tille
kur te dalesh ne pension me mua do jesh ti
so harroje jeten e vetmuar
me ty do jem duke shetitur duar per duar hej

Refreni x2:
Hej Ma faleminderit qe mke dhen jet
hej ma per mua ti je gjeja me e shtrenjt
hej ma me fal qe jam sjell si budalla
hej Ma para teje cdo femer vlere nuk ka

Hej Ma x4...Nuk kemi video për këtë këngë.


Young Klik
Publikimi: 08/08/2013


Klik - Hej Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Ma".
3. Video është e këngës "Hej Ma", por nuk këndohet nga Klik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Young Klik:


Komente 0