A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Klodi Okg - Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2011

2011-03-23T21:26:47

refreni
pa ty pa ty nuk jetoj pa ty nuk ekzistoj te dashuroj me shpirt e zemer ti per mu je e vetmja femer 2x

ndoshta eshte pak si heret te them tash te dua
edhe pse kjo fjal ekziston ne mua si do qe tjet shkruar nga zoti une e pres qe nje dite te na bashkoj ue te mbaj shpres

refreni
pa ty pa ty nuk jetoj pa ty nuk ekzistoj te dashuroj me shpirt e zemer ti per mu je e vetmja femer 2x

sa me pelqen kjo jet kur tkam afer vetes e di pse jetoj ne kete bote kuptoj gjërat e jetës
sido që të jete shkruar nga zoti une e pres qe nje dite te na bashkoj une dua te mbaj shpres

refreni
pa ty pa ty nuk jetoj pa ty nuk ekzistoj te dashuroj me shpirt e zemer ti per mu je e vetmja femer 2x


Ky tekst u dërgua nga Elda Fush Kruje


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019