TEKSTESHQIP

Klodian Duraku
Flaka I Dalt Jetes Pa Ty
Lyrics

dua ta di qe ti me don dua ta di oj zemer a
me dashuron mir e di se sa te du e po vazhdojm
zemren time te mjer ooo po don mem lan

flak flak o ti nan sisa jete pa ty
dhe me me tradhti fati im i zi flak
flak o ti nan disa jete pa ty dhe
me me tradhti fati im i zi

smundem te haroj kur te kujtoj smundem te haroj
moj zmer kur dashuroj per ty ndashta dashuria ska
merendesi po ta dish ne zemren time je veq ti

flak flak o ti nan disa jete pa ty
dhe me me tradhti fati im i zi flak
flak o ti nan disa jete pa ty dhe me
me tradhti fati im i zi

flak flak o ti nan disa jete pa ty
dhe me me tradhti fati im i zi flak
flak o ti nan disa jete pa ty dhe me
me tradhti fati im i zi