TEKSTESHQIP

Klodian Kodra
Dollaret Dollaret
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dollaret Dollaret" kënduar nga Klodian Kodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.