Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Hasani - Shuje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  7

Ref. x2:
Shuje shuje çdo detajooo
Du met lon ty pa fajo

Shujeee cdo detajoooo
Du met lon ty pa fajooo
Shuje cdo detajooo
Se na e bojna e bojna so high

Vec ty ta kam thon veten kujt nuk ja fali
Ajo ska me kon si un
Nuk e di a me menon cdo nate
Nuk e di me kush na ka inat
Nuk e di me kush e pat ket faj
Nuk e di pse aj so mo i saj

Ref. x2:
Shuje shuje çdo detajooo
Du met lon ty pa fajo


Klodiana Hasani - Shuje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuje".
3. Video është e këngës "Shuje", por nuk këndohet nga Klodiana Hasani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodiana Hasani:


Komente 0