Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana - Ditelindja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Po me thon se ti nuk vjen
Ne ditelindjen time sot
Pa arsyje dikush me genjen
Po ti vjen me surprizon
Me sheh ne sy e me perqafon
Shum urime ti po me kendon

Mos me shih se jam e mpir
Sonte kam plot deshir
Jam e dehur pa nje pik meshir

Ref.
Te me duash duash si ne filmat romantik
Nese ben kte sonte ateher kurr sdo te them ik
Se kam zemer zemer jo cdo kend lejoj te hy
Kam besim se do jem vec per ty e ti per mu

Ti me jep thjesht nje urim
Dhe ka vler per mua shum
Sa me ngroh sonte shpirtin tim

Ref.
Te me duash duash si ne filmat romantik
Nese ben kte sonte ateher kurr sdo te them ik
Se kam zemer zemer jo cdo kend lejoj te hy
Kam besim se do jem vec per ty e ti per mu


Klodiana - Ditelindja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditelindja".
3. Video është e këngës "Ditelindja", por nuk këndohet nga Klodiana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodiana Hasani:


Komente 0