Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

KMC - Me Fal Oj Nene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal Oj Nene".
3. Video është e këngës "Me Fal Oj Nene", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KMC - Me Fal Oj Nene  (Feat. Boy-T)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/12/2010

2010-12-25T06:27:48+00:00Per Ty None Ndoshta s'jena perfekt po mundohemi deri diku isha i djallezuar me borxhe pa mbarim n sherre i ngarkuar pa asnji fitim njerezit me kerkonin te ty gjeja strehim me qendroje pran duke pasur shum besim se nje dit do ktheja do leja gangsterlliqet do bohesha persmari duke luftu pislliqet jeta esht e gjat n errsir nuk kalohet sa her i kujtoj prap nuk po me besohet shkaterrova un vetveten nonen shum lendova tani po e kuptoj se sa shum gabova e di si jetohet se di se ku po shkoj un jam penduar falje te kerkoj me fal oj nona ime e di kam bo gabime shkaterrova jeten tane edhe jeten time me ty un do jetoj me ty do jem perher se jam un djali jot dhe kte e kam per nder me mungon shum nene dua te t shikoj te ti puth ty duart me krah t perqafoj se ti ma dhe jeten ma msove genjeshtren edhe t verteten kurr nuk u merzite naten deri von gjithmon ti mua me prite fjalet pa mbarim ku ishe biri im dhe une si i marr qe ste dhash ty shpjegim mendoja dhe kerkoja thjesht justifikim


Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet