A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • K
  • KMC
  • Shit Goddamn

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


KMC - Shit Goddamn  (Feat. KTK)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2014

2014-05-08T17:04:06

Featuring

KTK

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shit Goddamn" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019