Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

KMC - A Ma Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Fal".
3. Video është e këngës "A Ma Fal", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


KMC - A Ma Fal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/07/2017

2017-07-15T17:13:38+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ma Fal" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ari - A Ma Fal

Ref:
A ma fal nese t thojn me tjetren une kom dal
Nese asniher tut desht ty sjom nal
Nese nuk u dasht met lon per ni fjal
Veq kallzom veq

A ma fal nese t thojn me tjetren une kom dal
Nese asniher tut desht ty sjom nal
Nese nuk u dasht met lon per ni fjal
Veq kallzom veq

Syt e tu mkan mashtru
Mkan lon nkoma
Prej qe ke shku
Sun po qohna
A pi run halo fotot e tona
A pi viziton vendet e tona
Jena kon po sjena
E di qe tkom bo skena
Po qato mo nuk jena
A ma fal
Kaniher thom nuk kthehna
Po halo tkom en vena
Na per njoni tjetrin jena
Moti nmaj nmend
Moti t kom nkry
Krejt qka kem kalu
Nuk po muj une mi kthy
Kujtimet mat mira
I kom une me ty
Tash nese je kam ngon
Jom ka t pres ty mu kthy

Ref:
A ma fal nese t thojn me tjetren une kom dal
Nese asniher tut desht ty sjom nal
Nese nuk u dasht met lon per ni fjal
Veq kallzom veq

A ma fal nese t thojn me tjetren une kom dal
Nese asniher tut desht ty sjom nal
Nese nuk u dasht met lon per ni fjal
Veq kallzom veq

Syt e tu syt e tu
Mkan mashtru
Le bre q*ja nonen
Kjo dashni na ka lu
Prej t hones deri nt hone
Vec per to tu mendu
A mendon najher per mu
Ej
Du met pa du met ni
Du met prek
Um mungon
Ku je shku ku je met
Um ke pas ninstagram
Um ke hek
Kallzom edhe sa met njek
Moti nmaj nmend
Moti t kom en kry
Krejt qka kem kalu
Nuk po muj une mi kthy
Kujtimet mat mira
I kom une me ty
Tash nese je kam ngon
Jom ka t pres me u kthy

Ref:
A ma fal nese me tjetren une kom dal
Nese asniher tut desht ty sjom nal
Nese nuk u dasht met lon per ni fjal
Veq kallzom veq

A ma fal nese me tjetren une kom dal
Nese asniher tut desht ty sjom nal
Nese nuk u dasht met lon per ni fjal
Veq kallzom veq

Elgit Doda - A Ma Fal

[ILGERI:]
M'fal që e kam tepru
nuk e di pse s'ta kam thanë
ti çdo ditë më ke mungu
sa doja unë të t'kisha pranë
Fjalët sonte vetë po m'dalin
e tani po e kuptoj
asnjë jo s'e shun mallin
dua të t'shoh
Do të t'pres në vendin
ku jemi parë
Prapë dashni unë jam tu prit

[REF. BASHKE:]
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
a ma fal ti zemrën prapë
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
zemrën ti, zemrën ti

[ELGITI:]
Edhe pse t'kom dasht jo nuk falet
ndjenjat veç për ty jo nuk ndalen
vetë ma ke thënë sa herë ti
e mendoj dhe prapë nuk je ti.
Ora 2 n'mëngjes veç na dy
zemër du m'u pa sy n'sy
du me u kthy unë prapë, du me kthy
kohën prej fillimit
kur zemrën ta kam thy
Atëherë s'e kom ditë
kom dashtë, s'e kom ditë
dashnia mua mu ka rrit, besom ti
Premtoj se çdo ditë
T'betohem ty çdo ditë
Dashni për çdo ditë, besom ti

2x:
E di që kom gabu
edhe nuk e meritoj,
nuk e meritoj.
E di që kom gabu
po pa ty nuk o njësoj,
jo, nuk o njësoj.

[REF. BASHKE:]
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
a ma fal ti zemrën prapë
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
zemrën ti, zemrën ti

[REF. BASHKE:]
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
a ma fal ti zemrën prapë
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
zemrën ti, zemrën ti

Young Zerka - A Ma Fal

Mmm, yeahh

Me I want, me I want
Me I want, me I want yeah.

I, me I want, me I want
Me I want, Oh I.

Ka goca rrela, rrela per mu,
po kombinohena mas miri
Edhe 1 tjeter tjeter po du,
me floket t'drejta si qiri se..

ajo, ajo, ajo, ajo .. x2

Sa e mir ajo,
sa e mir dhe kjo
sa te mira ato,
t'gjitha mi don.

Girl, me I wanna, me I wanna
me I wanna, me I want ya. x2

Hajt se du me dal,
hajde shihemi ma rrall
se neser ke shum mall
a ma fal, a ma fal. x2

Everytime that you come,
we dance, we bounce alone,
you danced with that NUMBER ONE
yes,yes you want it.

I'm feelin' you,
Dirty dance, me I'm dance on you
why ya say we are rendezvous,
I play, I play, oh mami all alone
pull me so, oh
.............
.............

Sa e mir ajo,
sa e mir dhe kjo
sa te mira ato,
t'gjitha mi don.

Girl, me I wanna, me I wanna
me I wanna, me I want ya. x2

Hajt se du me dal,
hajde shihemi ma rrall
se neser ke shum mall
a ma fal, a ma fal. x4
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë