Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

KMC - 1 Shprese  (Feat. Amar)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/02/2018

2018-02-15T16:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1 Shprese" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet