A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

KMC - Bring It On


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/07/2018

2018-07-30T18:00:01

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)


Prekem ma prekem ma’
Deri tkthehem prap
Prej fillimi edhe prap mos mu nal
Kthehu pas
Twerkirat twerkirat
Deri sa djera tmbuloj
Trupin tem e trupin tond
Ke me thirr prap ti
Kur ta provosh
Me mu ta provosh
Ki me thon
Sa ja vleka ja vleka
Me nejt bashke
Ja vleka ja vleka

Lsho zo, lsho zo
E me bass ti leviz
E me bass ti leviz X4

Ref :

Bring it on girl
Bring it on
E di loqka qa po don

Bring it on girl
Bring it on
Hajt se koha sna premton

Bring it on girl
Bring it on
Se na dy e kena ndore

Bring it on girl
Bring it on
Se po ta don
Shume po ta don


Strof :
Me perserit
Du me perserit
Ritualin qe kemi nis
Une e ti

Sndodh perdit
Me gjet idealin
Qe ske me kujtu asniher tparin

Ke me thirr prap ti
Kur ta provosh
Me mu ta provosh
Ki me thon
Sa ja vleka ja vleka
Me nejt bashke
Ja vleka ja vleka

Lsho zo, lsho zo
E me bass ti leviz
E me bass ti leviz X4

Ref :

Bring it on girl
Bring it on
E di loqka qa po don

Bring it on girl
Bring it on
Hajt se koha sna premton

Bring it on girl
Bring it on
Se na dy e kena ndore

Bring it on girl
Bring it on
Se po ta don
Shume po ta don

Kartolina (1)

2018-10-15 08:33:04
Twerkirat, Twerkirat
Derisa djersa t'mbulojë
trupin tem e trupin tan

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019