TEKSTESHQIP

KMC
Si Vllazen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Vllazen" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky materiali muzikor është bërë i disponueshëm tek shikuesit i realizuar në sferën vizuale edhe me videoklip, për produksionin e të cilit është përkujdesur Four Infinit Production. Videoklipi u publikua me datë 1 Tetor 2019. Për këngën ka punuar në studio vetë artisti.