Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Anonimos


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1 Nate 1 Dite
 •   11 Vjet Anonim
 •   1988 Linda
 •   8 Deri 9
 •   A Beson Se Skom Zemer
 •   Asnjo
 •   Bab E Nan
 •   Beso N' All-llah
 •   Beso N´zot
 •   Bohu Bashk
 •   Boll Mo
 •   Boni Ven
 •   Bonu Burr
 •   Boom Boom
 •   Diiss (fuck Politikan)
 •   Dita E Re
 •   Do Qika Shqiptare
 •   E Menoj
 •   E Pa Bes
 •   Error O Qorr ( Diss-Buja)
 •   Fell Fell
 •   Fundi I Botes
 •   Gangsta Girl
 •   Gooo Gooo Repera
 •   Hajde Ti Luje
 •   Hala
 •   Hala Gjall
 •   Hala Ksajde
 •   I Dashuri President
 •   I Lodht
 •   I Miss You
 •   I Vogli Bastri
 •   Intro
 •   Jeta E Njejt
 •   Jeta Jem
 •   Jeta Me Lot
 •   Jo E Hjeshme Po E Sjellshme
 •   Jom Lodh
 •   Ju Jeni Dobsira (Diss Kobra & Dmc)
 •   Ju Jeni Quna
 •   Keqkuptime
 •   Korrupsioni
 •   Krejt Dalin Offline
 •   Krejt Krejt
 •   Krejt Po Dojn
 •   Krejt Shqiptart
 •   Ku Janë
 •   Kur Ja Nisa
 •   Kurr S'ma Ka Ni (Diss Klepto)
 •   Kush Jom Une Ngo ?
 •   Larg Asaj
 •   Lufta E Muzikes
 •   Ma Mire
 •   Merhaba
 •   Merr Frym
 •   Mir O Bir
 •   Mire Se Erdhe
 •   Mos Shko
 •   Muzika Jon
 •   My Music
 •   Mysafirë
 •   Na Vina
 •   Në Mëngjes
 •   Nënë Mos Qaj
 •   Ndryshe
 •   Nese Shimi Prap
 •   Nuk Foli
 •   Nusja Pa Dhanderr
 •   O Zot
 •   Pa Fjal
 •   Po Pushoj
 •   Preco
 •   Prej 1 Mahalles
 •   Prej Ni Djepit
 •   Princi I Territ
 •   Qa Ka 3
 •   Qikat Krejt
 •   Qikita
 •   Qka Menon
 •   Qysh Nga Fillimi
 •   Ritum Shqip
 •   Rrezik E Ki
 •   S'investoj
 •   Se Boj Komercial
 •   Se Perseris
 •   Shume T'smut
 •   Si Ju Shof
 •   Sikur Plak
 •   Ska Pshtim (2iss)
 •   Thojn
 •   Ti Pe Don
 •   Tollovi E Madhe
 •   Tuh Ropt
 •   Une E Kom
 •   Une Jom
 •   Vajza E Vogel
 •   Veq 1 Zot
 •   Vet E Gjeta
 •   Zgatma Doren
 •   Zoom Zoom

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.