Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Naim Krasniqi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Thua
 •   Ah Sa Me Mungon
 •   Albumi Dashurise
 •   Amin Per Ty
 •   Best Off Parodi
 •   Boll E Mire Veq Pak E Vogel
 •   Dema Gjema
 •   E Pa Emer Dashuri
 •   Gjumin Ma Debove
 •   Hajde Mere Cunin
 •   Jetë Na Dhurove
 •   Kallamoqi
 •   Kallushana 5
 •   Kallushanat
 •   Kallushanat 2
 •   Kallushanat 3
 •   Kallushanat 7
 •   Karuzo
 •   Kazanova
 •   Kenge Per Nexhmije Pagarushen
 •   Kthimi I Sefe Qobanit
 •   Kur Dielli Perendon
 •   Kush Na Din Merakun
 •   Lamtumire
 •   Lenes
 •   Lule Xhani
 •   Meraku I Dashurise
 •   Muzgu
 •   O Moj Syzeze?
 •   O Shpirt O Drite
 •   Per Ata Sy Te Shkruar
 •   Per Floket E Dradhura
 •   Prane Shtepise Sate
 •   Rrumbullake Moj E Bute
 •   Sec Me Dridhet Zemra
 •   Sefa Gypsy King
 •   Sefa Kauboj
 •   Shiu I Veres
 •   Si Tja Bej Pa Ty
 •   Si Vjen Devri
 •   Sy Zeza
 •   Ta Fala Zemren Time
 •   Te Qova Leter
 •   Telefoni
 •   Tha I Moçmi
 •   Ti M'ke Braktisur
 •   Tivari
 •   Tortulesh
 •   Uh Qka Po Shoh
 •   Une E Ti
 •   Vala Permbi Vale
 •   Vasha Ime
 •   Vec Nje Enderr
 •   Zef Qobani E Suzana
 •   Zemer Moj Si Nuk Pellcet
 •   Zemra Genjeshtare
 •   Zogu Ma I Mire

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.