Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Marjol Rrapaj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Bir Pse Nuk Vjen
 •   Cifti Te Na Trashegohet
 •   Cigania
 •   Cte Besosh Tek Ti Moj Perndi
 •   Dallandyshe (Ku Ke Lindur)
 •   Dallget E Jetes
 •   Dashuroj Ciganen
 •   Dedikuar Denisit
 •   Eja Lule Qendro Prane
 •   Embelsira Ime
 •   Enderr E Rralle
 •   Hajde Sa Jam Gjalle
 •   Hakmarja
 •   I Semure Nga Dashuria
 •   Jam Betur Rende
 •   Jam Ndezur Si Vullkani
 •   Ku Linde Eshte Me Ngrohte
 •   Lindem Nene Edhe Njehere
 •   Lindi Nje Bilbil I Ri
 •   Martohu Sa Jam Gjalle
 •   Me Ngadale Moj Me Ngadale
 •   Me Ty Dua Te Vdes
 •   Mike Hidhmi Syte
 •   Mos Me Prit Nena Ime
 •   Ne Dasem Dua Saze
 •   Nena Ime Shqiperi
 •   Nene Me Fal
 •   Nuse Apo Mbretereshe
 •   Nuse Do Te Marr
 •   Nuse Hidhe Vallen
 •   Nuse Qeshe Nurin
 •   Nusja Jone Ne Valle
 •   Pashe Nje Enderr
 •   Per Ty Kam Mall
 •   Pikellimi Yne
 •   S'ke Sherim Or Djale
 •   Shije Lazarati
 •   Shqiperi Te Kam Nene
 •   Shqipetar
 •   Vajza Ty Te La
 •   Vajze Me Pretendime
 •   Valmir Daja

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.