Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një përmbledhje nga Shaqir Nina


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Asnjehere Nuk E Kuptojme
 •   Aspak Nuk Të Zemërohem...
 •   Atje Ku Nuk Ka Buzëqeshje
 •   Bashkë Me Valët E Lumit
 •   Bote Dhe Njerez Te Çuditshem
 •   Bregu Shkëmbor
 •   Buze Lumit Shkumbin
 •   Debora...
 •   Deshira Te Pa Realizuara
 •   E Lam Vitin E Vjeter
 •   E Lodhur Nga Bota
 •   E Mundon Funerali
 •   E Nxora Mallin
 •   Ende Pa Lindur Hëna
 •   Erdha Ika Perseri
 •   Erdha Tek Lemi I Vjeter
 •   Ererat Qe Frynin
 •   Errerat Qe Fryne...
 •   Erresire Kudo
 •   Eshte Koha E Te Ligut
 •   Femijeri E Plakur
 •   Fshatari Dhe Gjarpëri
 •   Fshatit Tim
 •   Gjithmonë Dhuro Buzëqeshje
 •   Halloween
 •   Harresa E Kohes
 •   Humbem Te Dy...
 •   I Vura Gojës Dry
 •   Ike E Dashur
 •   Ishte Enderr Apo...
 •   Jam I Pa Bindur 2
 •   Jam I Pa Bindur…
 •   Jam Vene Ne Udhe......
 •   Jeta Eshte Refim
 •   Jeta Nuk Ka Kthim
 •   Jetoe Jeten
 •   Kandari I Ndryshkur I Drejtësise
 •   Kane Ngecur Akrepat E Ores
 •   Kisha Deshire Te Fluturoja
 •   Kjo Kohë Ka Ngrirë
 •   Klasa Ime E Parë
 •   Koha Ecen
 •   Kohë Mendimesh
 •   Kur Eci Ne Park
 •   Lisi I Vjeter
 •   Lotet Mbi Liqen...
 •   Ma Vodhen Buzeqeshjen
 •   Mall
 •   Më Pyeti Dikush
 •   Mëndjen E Lashë Atje
 •   Mbreti Dhe Lopçari
 •   Me Besoni O Njerez
 •   Me Iku Jeta Pa Me Pyetur...
 •   Me Magjepsen Syte E Tu
 •   Me Mire Te Heshtesh.....
 •   Me Mundon Kujtimi
 •   Melodia E Nates
 •   Mendjen E Lashe Atje...
 •   Mengjes I Zymte
 •   Mengjesi I Pare I Vitit Te Ri
 •   Mos Mu Ndaje E Dashur
 •   Mu Ngaterua Koha
 •   Natë E Trishtë
 •   Natë Me Hënë
 •   Në Buzë Mbrëmje
 •   Ne Detin E Eger
 •   Ne Kerkim Te Fatit
 •   Ne Telin E Violines
 •   Ne Udhen E Larget.....
 •   Nen Driten E Henes...
 •   Nese Me Shihni Te Dehur
 •   Ngelem Gurbetlinje
 •   Një Dëshirë
 •   Një Dëshirë
 •   Nje Enderr Me Nenen Time...
 •   Nje Fjale E Mire
 •   Nje Leter
 •   Nje Tufe Lule Kacubesh
 •   Nostalgji Per Kohen
 •   Nostalgjia E Borës
 •   Nostalgjia E Nje Kohe T E Shkuar.
 •   Oborri I Vjeter......
 •   Ora Vjeter.....
 •   Pashallaret Kuq E Blu
 •   Për Vitet Që Ikin
 •   Pejsazhet E Nates
 •   Pemes Shekullore Ne Mes Te Fshatit Tim!
 •   Perendimi I Diellit
 •   Perse Ai Shikim Me Ngacmon...
 •   Po Bie Mbremja
 •   Po Pi Disa Gota Vere
 •   Poezisë
 •   Pulebardhat Ne Lumin E Qytetit
 •   Sa Do Te Doja
 •   Sa Herë Kaloj Rrugës……..
 •   Shi Vjeshtor
 •   Shiu Dimror
 •   Shiu I Rrëmbyer Lag Cati E Rruge.......
 •   Shpirtin Ma Trazove
 •   Shtepi A E Vjeter
 •   Sonte Kete Nate Dimri
 •   Sonte Kete Nate....
 •   Sonte Me Mungon Vec Ti
 •   Sot Kete Dite Me Shi.....
 •   Spacit...
 •   Syri Yt
 •   Syte E Tu Ne Vargje
 •   Të Gjithë Së Bashku
 •   Te Mundon Cdo Kohe Vetmia
 •   Te Prita Gjate
 •   Te Vraret Apelojne.....
 •   Tek Shtepija E Vjeter
 •   Tik-Taku I Ores
 •   U Shtua Nje Jete Ne Qytetin E Plakur.
 •   U Vrane Dy Poetet.....
 •   Une Edhe Hija
 •   Vargje Vjeshtore
 •   Vashez E Bukur.....
 •   Vdekja E Beut.....
 •   Vendlindja Ime
 •   Veterani I U.C.K-Se
 •   Vetmitari
 •   Vitet E Femijerise
 •   Viti I Ri
 •   Vitit Te Ri
 •   Zemra E Nenes

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.