TEKSTESHQIP
Teksti: Kozma Dushi, Dashnor Diko, Evis Fuga & Ilir Shehu - Zgjohu Nga Gjumi Dallëndyshe

Ky model është i aksesueshëm dhe mund të editohet vetëm nga ata që janë regjistruar dhe kanë bërë login.